Spotkanie

Na spotkaniu staram się przybliżyć w jaki sposób pracuje oraz jak wygląda cały proces od dnia ślubu po wydruk albumu. Opowiadam oraz pokazuje albumy.

t3

strona6

DK9 t4

I Przygotowania

1. Staram się zaczynać pracę podczas przygotowań, na wizażu oraz błogosławieństwie. Umożliwia mi to pracę reporterską w bardziej komfortowy sposób dla uczestników oraz sprzyja później w bardziej naturalnych fotografiach. W tym czasie próbuje nawiązać kontakt z uczestnikami ślubu i wyczuć kto może bać się aparatu. Zaczynając reportaż w kościele – może być na początku lekko niezręcznie.

Oprócz pary młodej szukam wszędzie emocji 🙂

e1
e4 e3

 

Detale:

strona3 DK7

Przed ślubem wysyłam małą ankietę, z pytania do ślubu. (załącznik – przebieg wesela, )

wejscie

2. Kościół

m3v2 v3

e2
k

Podczas ślubu w kościele panują określone zasady fotografowania, które trzeba respektować. Nawet jest wymagany kurs, który uprawnia do fotografowania ( oczywiście mam ukończony). Chodzi głównie o szacunek oraz nie rzucanie się oczy i fotografowanie w określonych momentach, miejscach.

 

3. Sesja

Staram się stworzyć ciekawą sesję na podstawie waszych upodobań, pomysłów oraz waszej historii. Mam też kilka ciekawych miejsc w trójmieście gdzie może wykonać sesję.

t66t68DK78

sesja

4. Umowa termin

maki

Jeżeli Państwo zdecydują się na pakiet – podpisujemy umowę 2 kopiach oraz pobieram zaliczkę w wysokości 300 zł. Możemy to zrobić online poprzez dokument wypełniony oraz przelew.

DK75
DK82

5 Proces

a) Fotografowania reportażu na ślubie
b) Sesja (1-40 dni od ślubu)
c) Pokaz fotografii oraz projektu albumu ( 30-40 dni od sesji)
d) Poprawki do albumu
e) odbiór lub wysyłka album ( ok 7-14 dni od akceptacji projektu albumu)

album_slubny01 album_slubny02 album_slubny03 album_slubny07 album_slubny08